Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.02.22 09:42
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.02.22 09:07
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár194,000205,000
CADKanadai dollár195,000206,000
CHFSvájci frank265,000274,000
CZKCseh korona11,80012,700
DKKDán korona40,00043,400
EUREuro307,000314,000
GBPAngol font347,000357,000
HRKHorvát kuna40,00043,800
JPYJapán jen2,2602,440
NOKNorvég korona30,70033,200
PLNLengyel zloty73,00078,000
RONRomán lej62,00068,500
RUBOrosz rubel3,5005,200
SEKSvéd korona30,00032,400
TRYTörök Líra60,00073,000
USDUSA dollár250,000258,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu