Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.07.17 10:23
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.07.17 09:01
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár194,000209,000
CADKanadai dollár212,000228,000
CHFSvájci frank283,000297,000
CZKCseh korona11,80013,000
DKKDán korona41,20044,500
EUREuro316,000328,000
GBPAngol font352,000368,000
HRKHorvát kuna43,00047,000
JPYJapán jen2,5402,770
NOKNorvég korona31,70035,000
PLNLengyel zloty72,00080,000
RONRomán lej64,00071,000
RUBOrosz rubel3,7005,500
SEKSvéd korona28,70031,800
TRYTörök Líra46,00057,000
USDUSA dollár281,000295,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu