Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.04.22 01:08
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.04.21 09:02
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár188,000200,000
CADKanadai dollár192,000204,000
CHFSvájci frank253,000263,000
CZKCseh korona11,80012,900
DKKDán korona39,70043,000
EUREuro305,000313,000
GBPAngol font348,000359,000
HRKHorvát kuna40,50044,000
JPYJapán jen2,2402,420
NOKNorvég korona30,70033,300
PLNLengyel zloty72,50078,000
RONRomán lej64,00070,000
RUBOrosz rubel3,5005,000
SEKSvéd korona28,50030,900
TRYTörök Líra60,00072,000
USDUSA dollár247,000256,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu