Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.08.17 11:28
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.08.17 09:02
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár198,000209,000
CADKanadai dollár198,000209,000
CHFSvájci frank262,000272,000
CZKCseh korona11,20012,000
DKKDán korona39,00042,500
EUREuro300,000308,000
GBPAngol font327,000340,000
HRKHorvát kuna40,00044,000
JPYJapán jen2,2302,430
NOKNorvég korona31,00033,500
PLNLengyel zloty68,00074,000
RONRomán lej65,00071,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,50033,000
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár253,000264,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu