Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.05.20 20:29
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.05.20 08:50
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár194,000206,000
CADKanadai dollár209,000222,000
CHFSvájci frank280,000291,000
CZKCseh korona12,00013,000
DKKDán korona41,20045,000
EUREuro317,000328,000
GBPAngol font362,000376,000
HRKHorvát kuna42,00046,000
JPYJapán jen2,5302,720
NOKNorvég korona31,20034,000
PLNLengyel zloty72,00079,000
RONRomán lej64,00070,000
RUBOrosz rubel3,5004,700
SEKSvéd korona28,40031,300
TRYTörök Líra45,00056,000
USDUSA dollár284,000295,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu